Yozgat Mesleki Yeterlilik Belgesi

TRSert Belgelendirme, Yozgat mesleki yeterlilik belgesi konusunda MYK tarafından akredite edilmiş yetkili bir kuruluştur. Son dönemde yapılan altyapı ve ulaşım yatırımlarıyla İç Anadolu Bölgesi'nin hızlı gelişen merkezlerinden biri olan Yozgat, farklı alanlarda yetkin ve belgeli teknik elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Şehir ve Türkiye genelinde, hatta uluslararası alanda çalışabileceğiniz ve mesleki standartlara hakim olduğunuzu kanıtlayacak bir mesleki yeterlilik belgesi günümüz şartlarında son derece önemlidir. 

 

TRSert olarak metal, inşaat ve makine alanlarında eğitimler düzenliyoruz ve ölçme - değerlendirme sonucuna göre adaylara mesleki yeterlilik sertifikalarını sağlıyoruz. Ekibimizin düzenlediği eğitimlerde teorik ve pratik becerilere ait konular test edilmektedir. Bu sınavlarda 100 üzerinden 60 puan alan adaylar başarılı kabul edilir. Sektöründe deneyimli ve uzman değerlendirme heyeti, adayları teorik ve pratik becerilerine göre testlere tabi tutar. Başarılı adayların sahip olduğu mesleki yeterlilik belgelerinin geçerlilik süresi 5 yıldır.

 

TRSert Belgelendirme olarak eğitim ve belgelendirme sağladığımız tüm meslek branşlarına buradan göz atabilir, Yozgat mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan firmamıza başvuru yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

DİĞER HABER BAŞLIKLARIMIZ
Web Tasarım Teknobay