Şanlıurfa Mesleki Yeterlilik Belgesi

TRSert Belgelendirme, Şanlıurfa mesleki yeterlilik belgesi konusunda MYK tarafından akredite edilmiş yetkili bir kuruluştur. Bir sınır kenti olması sebebiyle ve yüksek verimli ovalarıyla tarım ve ticaretin hızlı geliştiği Şanlıurfa, son dönemde çeşitli altyapı yatırımları almaya başlamıştır. Yüksek bütçeli projeler kentin çehresini hızla değiştirirken, bir yandan da teknik eleman ihtiyacının günden güne arttığını gözlemleyebiliyoruz.

 

 

TRSert Belgelendirme olarak metal, inşaat ve makine alanlarında eğitimler düzenliyoruz. Eğitimler sonucunda uygulanan sınavlar ile birlikte alanında başarılı olan kişilere uluslararası alanda geçerli "mesleki yeterlilik belgesi"ni sağlıyoruz. Geçerlilik süresi 5 yıl olan bu belge ile alanında yeterli yetkinliğe sahip  ustalar hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde sertifikalı olarak çalışma şansı yakalıyor. Tüm ölçme değerlendirme sınavlarımızda başarı şartı 100 üzerinden 60 puan almaktır.

 

TRSert Belgelendirme olarak eğitim ve belgelendirme sağladığımız tüm meslek branşlarına buradan göz atabilir, Şanlıurfa mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan firmamıza başvuru yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

DİĞER HABER BAŞLIKLARIMIZ
Web Tasarım Teknobay