Kayseri Mesleki Yeterlilik Belgesi

TRSert Belgelendirme olarak , Kayseri mesleki yeterlilik belgesi konusunda MYK tarafından yetkilendirilmiş bir kurum olarak çalışanlara kendi alanlarında belgelendirme hizmeti sağlıyoruz. Kayseri kenti, İç Anadolu Bölgesi'nin en önemli ticaret ve sanayi kentlerinden biridir. Kentte ulaşımdan sağlık alanına, altyapıdan endüstriyel tesislere kadar pek çok iş alanı mevcuttur. Bu durumun da doğal bir sonucu olarak alanında kalifiye personel ihtiyacı günden güne artmaktadır.

 

 

TRSert Belgelendirme olarak farklı kategorilerde uluslararası geçerli "mesleki yeterlilik belgesi" sağlıyoruz. Bu belge için başvuru yapan adaylara sağladığımız eğitimlerin ardından teori ve uygulama sınavı yapıyoruz. Eğitimler sonucunda uygulanan sınavlar ile birlikte alanında başarılı olan kişiler uluslararası alanda geçerli "mesleki yeterlilik belgesi" almaya hak kazanıyorlar. Bu belgenin geçerlilik süresi 5 yıldır. Tüm ölçme değerlendirme sınavlarımızda başarı şartı 100 üzerinden 60 puan almaktır.

 

TRSert Belgelendirme olarak eğitim ve belgelendirme sağladığımız tüm meslek branşlarına buradan göz atabilir, Kayseri mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan firmamıza başvuru yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

DİĞER HABER BAŞLIKLARIMIZ
Web Tasarım Teknobay