İzmir Mesleki Yeterlilik Belgesi

TRSert Belgelendirme, İzmir mesleki yeterlilik belgesi konusunda MYK tarafından akredite edilmiş yetkili bir kuruluştur. Türkiye'nin en büyük 3.kenti olan İzmir, bugün 4 milyonu aşkın nüfusuyla çok önemli bir sanayi ve ticaret merkezidir. Son dönemde Türkiye genelinde olduğu gibi İzmir'de de çok sayıda altyapı ve ulaşım projelerine yatırımlar artarak devam etmektedir. Günden güne farklı projelerde istihdam edilecek mesleki yeterlilik belgesi sahibi uzmanlara olan ihtiyaç artmaktadır.

 

 

TRSert olarak metal, inşaat ve makine alanlarında mesleki yeterlilik eğitimleri düzenliyor, teori ve pratik alanlarda sağladığımız özel eğitimlerin ardından uyguladığımız ölçme değerlendirme sınavları sonucunda başarılı adaylara mesleki yeterlilik belgelerini sağlıyoruz. TRSert güvencesiyle alacağınız mesleki yeterlilik belgesinin geçerlilik süresi 5 yıl olup, tüm dünya genelinde çalışmanızın yolunu açacaktır. Bu belge sadece Türkiye'de değil uluslararası anlamda da geçerliliğe sahiptir.

 

TRSert Belgelendirme olarak eğitim ve belgelendirme sağladığımız tüm meslek branşlarına buradan göz atabilir, İzmir mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan firmamıza başvuru yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

DİĞER HABER BAŞLIKLARIMIZ
Web Tasarım Teknobay