Diyarbakır mesleki yeterlilik belgesi

TRSert Belgelendirme, Diyarbakır mesleki yeterlilik belgesi konusunda MYK tarafından akredite edilmiş yetkili bir kuruluştur. Türkiye'nin 30 büyük şehirinden biri olan ve 1 milyon aşkın nüfusuyla çok önemli bir sanayi ve ticaret kenti olarak Diyarbakır, günümüzde ciddi altyapı yatırımları almaktadır. Kentte pek çok alanda devam eden inşaat ve üretim çalışmaları mevcuttur. Bu alanlarda çalışmak için uluslararası geçerliliği bulunan mesleki yeterlilik belgenizi hemen alabilir, mesleğinizdeki yeteneğinizi belgelendirebilirsiniz.

 

TRSert Belgelendirme olarak metal, inşaat ve makine ihtisaslarında eğitim ve ölçme değerlendirme faaliyetleri yürütüyor. Sınavlarda başarılı olan kişilere mesleki yeterlilik belgelerini sağlıyoruz. Unutmayın, "mesleki yeterlilik belgesi" sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada geçerli bir belgedir. Belgeniz ile tüm dünyada çalışabilirsiniz.  

 

TRSert Belgelendirme olarak eğitim ve belgelendirme sağladığımız tüm meslek branşlarına buradan göz atabilir, Diyarbakır mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan firmamıza başvuru yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

DİĞER HABER BAŞLIKLARIMIZ
Web Tasarım Teknobay