Ağrı Mesleki Yeterlilik Belgesi

TRSert Belgelendirme, Ağrı mesleki yeterlilik belgesi konusunda MYK tarafından yetkilendirilmiş bir kurumdur. Ağrı ilimiz, son yıllarda artan sınır ticareti sayesinde hızlı bir büyüme göstermiş ve çok sayıda yatırımcıyı kente çekmeyi başarmıştır. Bu nedenle şehir genelinde çok sayıda proje ve endüstriyel üretim tesisleri faaliyet göstermektedir. Şehirde son dönemde alanında uzman, profesyonel ve mesleki yeterlilik belgesine sahip personel istihdamı çok önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle hem Türkiye'de hem de bütün dünyada geçerli olan MYK onaylı mesleki yeterlilik belgenizi TRSert güvensiyle hemen alabilirsiniz.

 

TRSert olarak Ağrı ilinde, makina, inşaat ve metal kategorilerinde düzenlediğimiz çeşitli mesleki yeterlilik eğitimleriyle adayları hem eğitiyor, hem de ölçme ve değerlendirmeye tabi tutuyoruz. Uygulama sonucunda 100 puan üzerinde 60 puan alarak sertifika almaya hak kazanan adaylara belgelerini sağlıyoruz. Sınav sonucunda almaya hak kazanacağınız bu sertifika 5 yıl süreyle geçerli olacaktır.

 

TRSert Belgelendirme olarak eğitim ve belgelendirme sağladığımız tüm meslek branşlarına buradan göz atabilir, Ağrı mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan firmamıza başvuru yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

DİĞER HABER BAŞLIKLARIMIZ
Web Tasarım Teknobay