Adana Mesleki Yeterlilik Belgesi

TRSert Belgelendirme, Adana mesleki yeterlilik belgesi konusunda MYK tarafından yetkilendirilmiş bir kurumdur. Adana'da mesleki yeterlilik belgesi almak istiyorsanız, kurumumuz aracılığıyla bu belgeyi alabilirsiniz. Son dönemde Akdeniz Bölgesi'nin gelişen tarım ve sanayisi ile öne çıkan ve hızlı gelişen kentlerinden biri olan Adana,pek çok yatırımcının buluşma noktası haline gelmiştir. Şehirde ve çevre ilçelerinde bugün farklı sektörlerde iş alanları oldukça genişlemiştir.

 

TRSert güvencesiyle uluslararası alanda geçerli ve MYK onaylı "mesleki yeterlilik belgesi"ni TRSert güvencesiyle alabilirsiniz. Unutmayın, geçerli bir mesleki yeterlilik belgesi, size hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı bölgelerinde çeşitli iş kapıları açabilmektedir. Sertifikayı alabilmeniz için gerekli eğitim ve ölçme - değerlendirme süreçleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Sertifikanın geçerlilik süresi 5 yıldır.

 

 

TRSert Belgelendirme olarak eğitim ve belgelendirme sağladığımız tüm meslek branşlarına buradan göz atabilir, Adana mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlardan biri olan firmamıza başvuru yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

DİĞER HABER BAŞLIKLARIMIZ
Web Tasarım Teknobay